Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisinin Üçüncü Sayısı Yayımlandı

Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisinin Üçüncü Sayısı Yayımlandı

  • Ana Sayfa
  • Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisinin Üçüncü Sayısı Yayımlandı

Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan özel eğitim, rehberlik ve psikolojik danışma alanlarında yapılan araştırma ve derleme makalelerinin yer aldığı ”Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisi” nin üçüncü sayısı yayımlandı.

Genel yayın yönetmeni Prof. Dr. Petek AŞKAR ve yayın yönetmeni Prof. Dr. Kemal Varın NUMANOĞLU yönetiminde, Prof. Dr. Aysun DOĞAN, Prof. Dr. Dilek ERBAŞ, Prof. Dr. Figen ÇOK, Prof. Dr. Galip YÜKSEL, Prof. Dr. İbrahim Halil DİKEN, Prof. Dr. Metin PİŞKİN, Prof. Dr. Selda ÖZDEMİR, Prof. Dr. Tahsin İLHAN, Prof. Dr. Uğur SAK ve Dr. Murat AĞAR’dan oluşan yayın kurulu ile akademisyenlerden oluşan hakem heyetinin değerli katkıları sonucu  Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisi üçüncü sayısı yayımlanmıştır.

Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisi’nin üçüncü sayısına ulaşmak için TIKLAYINIZ 

Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisi’nin dördüncü sayısı için makale başvuruları 3 Haziran 2022 tarihine kadar DergiPark üzerinden alınacaktır. Özel eğitim, rehberlik ve psikolojik danışma alanlarında yapılan bilimsel araştırmaların kamuoyuyla paylaşılmasında ve gelecek nesillerin eğitiminin tasarlanmasında önemli etkileri olacak akademik derginin dördüncü sayısına makale ve katkılarınızı bekliyoruz.

Kaynak: ORGM

Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisinin Üçüncü Sayısı Yayımlandı YAPILAN YORUMLAR